ДніпроСуспільство

Про браслети з Азовсталі, трек “Вільна Україна” та кохання під час війни: Олексій Костилєв на D1

Власник мережі ресторанів та співак Олексій Костилєв доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про браслети з “Азовсталі”

Це дійсно символ незламності. Спочатку було зроблено 10 тисяч, потім партія збільшилася. Десь біля 30 тисяч браслетів було зроблено. І їх швидко розкупили. Це була ініціатива Президента, UNITED 24, разом з командою ДІЯ ми зробили таку промо кампанію та розповіли українцям, що можна купувати військові облігації та браслет, як символ незламності кожного українця.

Про кліп “Вільна Україна”.

Це такий трек-маніфест, який ми зробили для підтримки духу, який нагадує той шлях, який ми ще не закінчили, який пройшли з 24 лютого. Нам здається, що гумор трошечки допомагає справлятися з тим, що зараз відбувається, тому ми інтегрували різні цікаві слова. Щодо створення пісні — ми почули пісню Lil Yachty “Poland”, він став таким мемним треком, який використовували в різних країнах, і ми вирішили зробити щось цікаве на нашому українському ринку.

Про нові пісні.

Буде пісня про козаків, але це трошки згодом. Буде і кліп, і пісня.

Про творчість.

Спочатку всі не знали, що робити, але десь через декілька тижнів артисти прийшли до тями і почали робити свою справу. Мені вийти із застою допомогли ЗСУ. Слава ЗСУ, слава Україні.

Про перші дні війни.

Ми прокинулися о 5 ранку, почули ППО. Я не можу згадати думки, все перемішалося на той момент. Почалася війна, які думки. Погані думки. Зараз вже кращі.

Про те, що надихає.

Надихають лише українці. Те, з чим ми зараз боремося — це неприпустимо у 21 сторіччі. Надихають українці. Тепер про українців знають всі. В любій країні — ти дістаєш український паспорт, то це вже символ незламності. І те, як українці боряться, особливо зараз, коли зі світлом такі проблеми, серце кров’ю обливається. Коли ти бачиш бабусю чи дідуся, що залишилися самі, без світла, і останні гроші вони жертвують ЗСУ, і вони вірять, і зустрічають наших хлопців в Херсоні та на інших територіях. Це те, що приводить тебе до тями в цей час.

Про пропозицію руки та серця під час війни.

Сумнівів не було. Скрутні часи настали. Якщо люди одне одного кохають, то треба це робити. Я якраз був у відрядженні в Америці, під час того, як проходило засідання ООН зробив пропозицію. Все пройшло гарно. В цей складний час треба одне одному освідчуватися, будувати родини, якщо ви дійсно знаєте, що це ваша людина. Жахливіше вже не буде в цьому світі, я сподіваюся.

Побажання українцям.

Терпіння та віри в ЗСУ. Всі бачать, як просуваються наші збройні сили. Вірте в ЗСУ. І трошки терпіння.Back to top button