ДніпроКанал Д1СуспільствоЧас блогера

Про благодійні Giveaway та допомогу через Instagram: Nataalikaa на D1

Тернопільська блогерка Наталя доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про 24 лютого та перші дні війни.

Ми спали з дітками у спальні, до нас забігає чоловік і каже — Наталя, розпочалася війна. Це був такий шок. До цього ми чули таку інформацію, але до кінця в це не вірили. Було страшно. Ми чули звуки з вулиці. Включили новини, побачили, що відбувається в Києві, і я розуміла, що якщо ці танки поїдуть по вулиці, то я не знала що робити. До останнього я казала, що їхати за кордон не буду. Та молодший син дуже реагував на звуки сирен. Ми ховалися у ванній. За дітей страшно було. І коли у молодшого сина трапилася справжня істерика, це було 3-го березня, то я вже не роздумувала, покидала все в сумки і в той же день ми поїхали в безпечніше місце. Ми думали, що їдемо на місяць, та пробули там 5 місяців. І ці місяці — ніби час зупинився. Я продовжувала працювати, щоб хоч якось долучатися до підтримки України.

Про Giveaway.

Я до того проводила розіграші в Інстаграмі за допомогою Giveaway. І на момент, коли я була в Італії, то вирішила, що буду робити благодійні розіграші, бо економіка стояти на місці не могла. Учасники почали трошечки себе відволікати від усього. Вилучені кошти зі зборів ми передавали на допомогу. Було легше, що ти якось впливаєш на допомогу. І зараз ми продовжуємо це робити. Зараз буде розіграш, частину якого відправимо на тепловізори.

Про дітей та війну.

Діти мають вміння адаптовуватися. Зараз вони не так страшно це сприймають сирени. Але діти стали більш замкненими. Бо всі відключення світла, відсутність школи та того соціуму, який був до віцни. У них немає можливості жити так, як раніше.Back to top button