ДніпроСуспільство

Прем’єра нової пісні та зміни у творчому процесі: Julik на D1

Співак Julik доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про зміни в творчості.

У кожної людини змінилася свідомість, і кожен переосмислив свої пріоритети. На початку війни я намагався поширювати інформацію стосовно того, що відбувається в Україні, допомагав благочинним організація, і продовжую робити це зараз. Долучаюся до благодійних концертів. Я вважаю, що це місія кожного артиста. А творчість — на початку війни в мене вийшла пісня під назвою “Зозуля”, а зараз я вирішив, що не можна співати весь час про погане, слід згадувати і гарні почуття.

Про ефіри в Італії.

В Італії люди розуміють те, що відбувається в Україні. Але кожного разу, коли я виходив в ефір, то мені доводилося доводити, що росія — це агресор, який на нас напав. І в мене були опоненти, яким я пояснював. Впевнений, що до багатьох людей моє послання дійшло.

Про нові пісні.

У багатьох артистів змінилася творчість, бо вони іншою мовою пісні випускали, я все робив українською, тож тут у мене змін немає. У мене сьогодні прем’єра, далі у мене нові пісні. Хочеться випускати більше україномовного контенту. Українська музика стала якіснішою, популярнішою та моднішою.Back to top button