ДніпроСуспільство

«Поїздка на мільйон» пролягатиме й через Дніпропетровщину

Марафонець Богдан Прокопович планує проїхати на велосипеді півтори тисячі кілометрів прифронтовими містами України. А все задля того, щоб зібрати мільйон гривень для ЗСУ! Його маршрут пролягатиме через й Нікополь. Своїми планами марафонець поділився у соцмережах.

«Привіт, мене звати Богдан, я звичайний випадковий перехожий марафонець, який задумав проїхати на велосипеді 1500 км. прифронтовими зонами, з метою зібрати 1 000 000 гривень для Збройних Сил України» , — пише Богдан.

За розрахунками хлопця за кожні назбирані 700 гривень він проїжджатиме один кілометр. Тож 1500 кілометрів по 700 гривень — разом один мільйон.

Якщо все буде за планом, то «поїздка на мільйон» триватиме приблизно тиждень. Якщо буде мало донатів, то доведеться зупинятись.

«Якщо все буде гарно, дорога займе 7-8 днів, але якщо доведеться — я буду зупинятися і стирчати на одному місці доти, доки мені не накидають грошей на подальші кілометри. Тому все залежить від вас — наскільки швидко і справно ви будете скидати гроші, настільки швидко і справно я буду просуватися вперед», — зауважив марафонець.

Зібрані кошти Богдан планує поділити навпіл і перерахувати одну половину — у фонд «Повернись живим», іншу — у фонд Сергія Притули.

Тож «поїздка на мільйон» пролягатиме наступними прифронтовими містами України:

Київ—Охтирка—Дергачі—Харків—Лозова—Краматорськ—Покровськ—Запоріжжя—Нікополь—Миколаїв.

Коли він планує відправитися у цей марафон, Богдан поки не повідомив.Back to top button