ДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

Повна антисанітарія: жителі Дніпра скаржаться на гори сміття, що гниють просто неба (ФОТО)

У Дніпрі на вулиці Робочій місцеві мешканці потерпають від антисанітарії.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на місцеві Telegram-канали.

Через бездіяльність відповідних служб тут утворилося справжнє стихійне сміттєзвалище, яке не прибирають уже кілька тижнів.

За словами людей, купи відходів лише зростають, перетворюючи прибудинкову територію на захаращений пустир. Ситуація набула абсурдного характеру після останнього візиту служби вивезення сміття: працівники очистили лише контейнери, проте повністю проігнорували гори мотлоху, що лежать поруч на землі.

Жителі побоюються розповсюдження гризунів та неприємного запаху, який посилюється з кожним днем.

Дніпряни закликають відповідальні структури звернути увагу на проблему та нарешті повністю зачистити територію, а не обмежуватися лише вивантаженням баків.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що «сезон пожеж» відкрито: у Дніпрі підлітки знову підпалили приміщення СК «Метеор» (ВІДЕО).

Back to top button