ДніпроСуспільство

Повернуться одноклубники з фронту, тоді й зіграємо матч за перемогу: Антон Панфілов на D1

Головний тренер регбійного клубу «Дніпро» Антон Панфілов доєднався до спілкування у програмі СПОРТБАТАЛЬЙОН.

Про клуб «Дніпро».

Клуб з’явився у 2009 році, це була ініціативна група футбольних фанатів Дніпра, які зібралися пограти в щось схоже на регбі. В цей же рік з’явилися тренера. Перші роки життя клубу були насичені іграми. Мабуть, всі футбольні фанати пройшли через нього, спробувавши себе в цьому виді спорту. Наразі клуб існує вже 13 років.

Про сьогодення.

Ніхто не чекав на війні. Багато наших хлопців — звичайні люди, які працюють та займаються спортом. 8 наших з першого дня пішли захищати державу. Серед них і діючі гравці, і ті, хто колись були в клубі. Нажаль, є втрати. Загинув наш колишній гравець, який був з перших днів заснування клубу, Олег, якого ми звали «Чілі». Він загинув в Маріуполі, на Азовсталі. Цей хлопець з 2014 року воював та захищав нашу державу.

Про молоді кадри.

Діючі гравці клубу зараз не тренуються, а ще є хлопці до 14 років, яких ми тренували, дехто з них поїхав в Ірландію, їм там дали прихисток та можливість тренуватися та грати. Я спілкуюсь з батьками цих хлопців, і вони зазначають, що в Ірландії відзначають високу техніку наших гравців. І я вважаю, якщо у них є можливість залишитися та пограти і пожити там — нехай цим користуються. Коли вони повернуться, вони привезуть нам гарний досвід.

Про тренування.

Як ми можемо тренуватися та грати, коли наші одноклубники на війні? Робити тренування дорослої команди без тих хлопців — я просто не можу. Ми чекаємо на всіх і разом зіграємо матч за перемогу. Ми тут за них дуже переживаємо. І якщо щось потрібно — намагаємося все зробити.

 Back to top button