ВійнаНадзвичайні події

Постраждали 4 людей: наслідки російських атак по Дніпропетровщині (Фото)

За день 25 серпня внаслідок російських атак по Дніпропетровщині постраждали 4 людей. Ворог бив по цивільній інфраструктурі у 4 районах регіону. 

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на допис голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександра Ганжі у соціальних мережах. 

За даними обласної військової адміністрації, за день 25 серпня російські військові обстрілювали Дніпропетровщину понад 50 разів безпілотниками, артилерією та КАБами.

На Нікопольщині від ударів ворога потерпали місто Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська, Покровська та Мозолевська громади. Пошкоджено інфраструктуру, магазини, автомобілі. Зазнали поранень 4 людей.

На Криворіжжі загарбники цілили по Кривому рогу та Зеленодольській громаді, понівечено підприємство.

У Миколаївській та Васильківській громадах Синельниківщини частково зруйновано приватні оселі. Спалахнули пожежі.

На Павлоградщині внаслідок займання, спричиненого атакою, пошкоджено гараж та автомобіль.

Постраждали 4 людей: наслідки російських атак по Дніпропетровщині (Фото)

Нагадаємо, що у Кривому Розі завершили аварійно-рятувальні роботи у зруйнованому російською атакою ТРЦ “Сонячна галерея” (Фото). 

Також ми повідомляли, що в ДніпроОВА оприлюднили наслідки російської атаки по ТРЦ “Караван” (Фото). 

Back to top button