ДнепрОбщество

Посівній бути: українські банки видали агрокредитів на 5,4 млрд грн

Українські банки видали понад 2 тисячі кредитів сільськогосподарським товаровиробникам країни на 5,4 млрд грн. Мета такої ініціативи – наростити кредитування аграрної галузі до 40 млрд грн, тобто ще майже у 8 разів.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Дніпропетровщина увійшла в трійку лідерів із залучення агрокредитів (738 млн грн). Після Кіровоградщини (1,8 млрд грн) та Вінниччини (944 млн 182 тис грн).

До програми долучилося 22 банки. Вони проводять кредитування швидко, щоб покрити потреби і кредити аграріїв, які проходять посівну кампанію. Держава доклала всіх зусиль, аби під час війни не допустити зриву посівної. Умови для надання кредитів сільськогосподарським товаровиробникам максимально спрощені.

«Нині ми вважаємо, що кожен фермер, котрий виходить в поле – справжній герой, який працює задля продовольчої безпеки не лише України, а й інших європейських держав», — написав Лукашук.

Взяти участь в програмі можуть аграрії, які належать до сільгоспвиробників. Ті з них, хто отримає кредит на суму до 60 млн грн, матимуть нульову відсоткову ставку протягом 6 місяців.Back to top button