ДніпроСуспільство

Посеред двору у Дніпрі утворилося крижане озеро

Дніпрянка Тетяна мешкає у будинку по вулиці Кам’янській поруч із крижаним озером, що утворилося внаслідок течії води. Жінка бідкається, таке підтоплення їхній двір, а разом з ним і будинок, спіткає не один десяток років, передає телеканал D1.


Останнього разу вода дала про себе знати торік наприкінці листопада, каже жінка. За весь цей час працівники водоканалу так і не спромоглися вирішити цю проблему.

«Я проживаю у цьому будинку понад 20 років. І весь цей час у цьому дворі, на жаль, виникають проблеми з водою, яка тече із різних локацій. У листопаді місяці утворилося у дворі оце озеро. І з цього періоду, з кінця листопада, я намагаюся у водоканал якось достукатися, щоб приїхали і усунули оцю проблему. Водоканал не реагує ні на які виклики. Напряму телефонувати водоканалу, вони не приймають виклики. Тільки через гарячу лінію Філатова. В мене безліч дзвінків на гарячу лінію, мене там вже всі знають. А результату, на жаль, нема. Мені в водоканалі відповіли, що дуже багато заявок і тому вони не можуть вчасно виконати. Але ж з листопада місяця – це вже дуже багато часу, щоб можна було якось приїхати і щось з цим зробить», – розповідає дніпрянка.


Наразі невідомо, чи переживуть чергове  підтоплення кущі та дерева, у тому числі й плодові, які власними силами люди висадили у дворі свого будинку, дбаючи про затишок і благоустрій.

«Ми тут із місцевими мешканцями якось намагаємося облагородити, цей затишок створити. Якісь кущики посадити, квіти. Це все вимивається водою. Отут дуже красива у нас яблуня, яка навесні дуже гарно цвіте. Потім в неї тут яблучка дуже такі рясні. У нас тут білочки живуть у дворі. Ці яблучка вони кушають. Всі ці дерева перемерзнуть пропадуть. Бордюри поразкисають, пропадуть», – переживає Тетяна.


Проблему із підтопленням досі не вирішено, та у водоканалі поспішили відзвітувати, що все гаразд, усе зроблено. Про що Тетяні повідомили телефоном.


«Мені зателефонували з Дніпроради робітники, сказали, що заявка, що водоканал їм зателефонував і сказали, що ця заявка виконана, течию усунули і Дніпрорада в свою чергу зателефонувала і сказала, що все у нас в проядку, усе зробили. Але ж десь через 30 хвилин я вийшла сюди у двір. Усе тече. Результату нема ніякого», – згадує жінка.


Коли востаннє працівники водоканалу приїздили до них у двір усувати течію, Тетяна була на чергуванні й не змогла з ними поспілкуватися. Цього разу жінка має намір провести їм «екскурсію» двором.

«Буду вже слідкувати. Вийду покажу, може хтось не баче, не знає, але коли я давала заявку, я акцентувала, що це вода тече там, де вхід в під’їзд, біля під’їзду. І його ж видно, це озеро», – каже містянка.Back to top button