ВійнаДніпро

Поранення, руйнування та пожежі: протягом дня окупанти атакували два райони Дніпропетровщини

Добігає кінця 174 доба повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну. Про ситуацію в Дніпропетровському регіоні повідомив у соцмережі голова обласної ради, передає Телеканал D1.

Микола Лукашук поділився оновленою інформацією щодо обстрілу Нікополя з «Градів» та зі ствольної артилерії, який стався пообіді 16 серпня. Кількість постраждалих внаслідок цієї атаки зросла до 5 людей.

Також сталося чотири пожежі у приватних будинках, рятувальники їх вже ліквідували. Один будинок зруйновано, 20 – пошкоджено.

А ще зачепило будівлі 3-х об‘єктів господарювання і 8 господарчих споруд. Було перебито і лінії електропередач, без світла залишилось близько 500 абонентів. Наразі аварійні бригади працюють, відновити електропостачання планують до кінця дня.

Ще одна ворожа атака прийшлася по Криворізькому району. Там під обстріл потрапили прикордонні території Зеленодольської громади. Без постраждалих.

«В усіх інших районах області день минув тихо.

На фото – домівки людей в Нікополі після сьогоднішнього обстрілу російською армією. Армією терористів, окупантів і вбивць», – написав Лукашук.Back to top button