ДніпроНадзвичайні події

Понівечили три авто: у Дніпрі від вітру попадали аварійні дерева

Минули літні зливи і знову типові проблеми для Дніпра — відсутність достатньої кількості ливнівок, залиті трамвайні колії та калюжі по коліна. На цей раз негода наробила лиха на Лівобережжі міста. Там у дворі одного з будинків аварійні дерева впали прямо на автівки місцевих мешканців. Про це повідомляє журналістка Телеканалу D1 Маргарита Сопільняк.

На вулиці Коробова, 9, на подвір’ї багатоповерхового будинку, стоять старі дерева-сухостої. Два зелених велетня не витримали вітру та впали, пошкодивши одразу три автівки місцевих мешканців.

Міська влада Дніпра може знищувати лише ті зелені насадження, які заважають будівництву нових скверів. А от старі сухостої у дворах спальних масивів і самі себе “приберуть”.

Власники пошкоджених автівок вимагають відповідних дій від комунальних служб та виконання своїх службових обов’язків чиновниками міської влади.

А у самому центрі Дніпра у дворі будинку № 25 по вулиці Воскресенській мешканців  також «тероризує» аварійне дерево, яке трощить автівки та «погрожує» завалитися на газову трубу.


Величезне старе дерево розсипається буквально на очах. Місцеві з острахом ходять повз нього, ризикуючи травмуватися через важке відпале гілля. А коли у місті вирує негода, тоді у дворі стає особливо небезпечно: величезні гілки летять униз та трощать під собою усе навкруги. Так, наприклад, днями під час грози така гілка впала на припарковану автівку та пошкодила її, розбивши скло.

Місцеві мешканці б’ють на сполох та попереджають, що рано чи пізно дерево може пошкодити і газову трубу, яка знаходиться поряд. У тому, щоб прибрати аварійне дерево, виникають труднощі. А проблема потребує негайного вирішення, зволікати небезпечно. Але звернення до міської влади та комунальних служб результату не дають.Back to top button