ДнепрОбщество

«Понаїхало дармоїдів»: мер Дніпра звинуватив моніторингову місію ООН

Борис Філатов назвав представників ООН, ЮНІСЕФ та інших міжнародних гуманітарних структур дармоїдами. Про це повідомляють журналісти Телеканалу D1.

Міський голова Дніпра у своєму стилі різко висловився на адресу представників ООН та роботу структури Організації Об’єднаних Націй в цілому. Філатов згадав про представників ООН у Дніпрі.

«У нас тут в Днепре понаехало этих дармоедов из ООН (ЮНИСЕФ, «Врачей без границ», etc.) десятками организмов.

Я с ними даже не встречаюсь. Пусть свою пургу гонят моим заместителям», — написав Філатов у соцмережі.

Що ж, й насправді навіщо у Дніпрі представники іноземних місій, коли беззаконня і свавілля міської влади щодо знищення малого бізнесу, повномасштабного порушення прав власності, цинічного ставлення до чужого майна стало характерною рисою стиля роботи мера та підпорядкованих йому структур.

Також Борис Філатов різко висловлювався на адресу одного зі спікерів Банкової, радника голови Офісу президента Олексія Арестовича. Навіть покійного Президента Кравчука не оминув можливості обмити помиями.

«Макарыч, ты так и останешься в памяти мелким подтанцовщиком у Суркисов и Медведчука», — написав мер Дніпра.

Ким же увійде в історію сам Філатов? Садівником-озеленювачем міста під час військового стану. Коли вся країна працює на перемогу, шиє бронежелети та одяг ЗСУ, міськрада оголосила 2 тендери по 89 мільйонів гривень на послуги з утримання зелених насаджень.Back to top button