ВійнаДніпроСуспільство

Понад 50 тонн продуктів відправила Дніпропетровщина двом громадам Херсонської області

Дніпропетровська область підтримує громади Херсонщини, які пізнали, що таке ворожа окупація — відправили гуманітарну допомогу Бериславській та Кочубеївській. Загалом — понад 50 тонн продуктів. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

До Бериславської громади вантажівки повезли майже 25 тонн продуктів.

До Кочубеївської – 27 тонн.

У фурах макарони, соняшникова олія, цукор, згущене молоко, печиво, чай.

Бериславська громада пробула в окупації понад 8 місяців. Знову стала вільною в один день із Херсоном – 11 листопада. До захоплення у ній мешкали понад 18 тис людей. Нині не більше 7 тис.

«Ворог лише за 5-6 км – на лівому березі. Щодня гатить з артилерії, тероризуючи людей. Обстрілює інфраструктуру і помешкання. Найбільше дістається Бериславу. У місті все ще відновлюють воду, світло, газ», – розповів начальник Бериславської районної військової адміністрації Володимир Літвінов.

У Кочубеївській громаді жителів вдвічі менше, ніж до війни – 1,5 тис. Пошкоджено майже 20% об’єктів інфраструктури та будинків.

«Я не перший раз везу гуманітарку на території, які найбільше постраждали від війни.  Набачився руйнувань. Як там люди живуть і наскільки їм потрібна допомога»,– сказав водій Артем.

Дніпропетровщина доправляла гуманітарні вантажі й до звільненого Херсону. А ще до Високопільської громади. Крім цього, допомагала Миколаївщині.Back to top button