ВійнаДніпроНадзвичайні подіїПолітика

Польська делегація побачила наслідки обстрілів росіянами мирних мешканців Дніпропетровщини

Вихідними до Криворізького району прибули депутати і політики на чолі з головою Сеймику Нижньосілезького воєводства Анджеєм Ярохом. Вони побачили знищені ворогом ліцей та школи. Про це повідомив очільник Деіпропетровської облради Микола Лукашук, передає Телеканал D1.

Гостям показали зруйновані та пошкоджені окупантами об‘єкти. Криворізький військовий ліцей-інтернат, який атакували дроном-камікадзе, знищені школи в Апостоловому. Відвідали Велику Костромку, а також Миролюбівку й Високопілля, що на Херсонщині.
Лукашук розповів, що колеги з Польщі виказали свою готовність і надалі підтримувати Дніпропетровщину і військових. Зокрема, обговорили допомогу для міської клінічної лікарні №2 у Кривому Розі та Криворізького батальйону ТрО, який сьогодні воює на Херсонському напрямку.

«Для відновлення всього, що понівечили загарбники, потрібні значні ресурси. Україна зараз, на жаль, не може впоратися із цим завданням на 100%. Тому ми намагаємося заручитися підтримкою міжнародних партнерів, шукаємо різні варіанти», — зазначив  очільник облради.

Микола Лукашук зауважив, що Нижня Сілезія є давнім партнером Дніпропетровської області.Back to top button