Без рубрики

Поліція оприлюднила чергові фотодокази злочинів рф проти мирного населення Дніпропетровщини

Задокументовано, що російська орда вночі атакувала Нікопольський район. Внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено приватні будівлі, господарські споруди та лінії електропередач у Нікополі та Марганецькій громаді. На місцях “прильотів” працюють оперативники та вибухотехніки.

Зафіксовано, що 27 серпня, близько 17.16, з боку Запорізької області окупанти обстріляли прибережну територію Нікополя. Пошкоджено адмінбудівлю та дві багатоповерхівки.

Крім того в ніч на 28 серпня ворог декілька раз накрив місто зі ствольної артилерії та РСЗВ. У підсумку пошкоджень зазнали приватні будинки, господарчі споруди та лінії електропередач.

Також зафіксовано, що декілька разів за добу було обстріляно Марганецьку громаду. Внаслідок ворожих обстрілів пошкоджень та руйнувань зазнали 11 приватних будинків, господарські споруди, підприємство швейної фабрики, лінії електропередач і водогін.

Остаточна інформація щодо руйнувань, пошкоджень та постраждалих уточнюється. Наразі на місцях подій працюють вибухотехніки та правоохоронці, документують наслідки “прильотів”.

Поліція відкрила чергове кримінальне провадження за фактом злочинів військових рф проти цивільного населення Дніпропетровщини.Back to top button