ДніпроСуспільство
Поліція не підтвердила факту порушення комендантської години, в якому звинуватили один з нічних клубів Дніпра
У Дніпрі не підтвердилась інформація щодо роботи розважального закладу під час комендантської години.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на поліцію міста Дніпра.
Під час перевірки поліцейські встановили, що у закладі, про який йшлося в соцмережах, функціонують тільки квест-кімнати. Факт порушення комендантської години не підтвердився.

Як виявилося, це однойменний заклад з таким самим логотипом, як раніше був на ж/м Перемога, але розташований він в іншому місці. За даними із соцмереж, відео з нічними розвагами під російську музику було зняте в німецькому Дрездені.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі водійка, яка знесла стовп на проспекті, була п’яна.