Надзвичайні події

Погода на Дніпропетровщині: синоптики повідомили про найвищий рівень небезпеки протягом тижня

Через суху погоду Дніпропетровщині майже тиждень загрожуватимуть займання. Очікується надзвичайна пожежна небезпека.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на пресслужбу Гідрометеорологічного центру Дніпропетровської та Донецької областей.

Як поінформували метеорологи, надзвичайна (V класу) пожежна небезпека очікується на території Дніпропетровщини в період із 6 по 10 червня. Мешканців закликають утриматися від розведення вогню на відкритих місцевостях, бути обережними з недопалками і сірниками та попередити про загрозу дітей.

Правила поведінка під час надзвичайної пожежної небезпеки

  • Заборона на відвідування лісів – у цей період суворо заборонено в’їжджати до лісових масивів на автомобілях та розводити там багаття.
  • Жодного спалювання сухостою – не спалюйте сміття, суху траву, листя або стерню на присадибних ділянках та полях. В таку погоду вогонь миттєво стає неконтрольованим.
  • Обережність із недопалками та сірниками – ніколи не кидайте непогашені сірники або недопалки на узбіччя доріг, у суху траву чи сміттєві баки.
  • Табу на відкритий вогонь біля полів – не розводьте багаття поблизу хлібних масивів, лісосмуг та торфовищ.
  • Контроль за скляним посудом – не залишайте на відкритих галявинах скляні пляшки та уламки склянок, адже під прямим сонцем вони працюють як лінзи і можуть спровокувати займання.
  • Безпека при користуванні авто – не заправляйте паливні баки під час роботи двигуна та не залишайте в авто промаслені ганчірки чи легкозаймисті речовини.
  • Проведіть розмову з дітьми – нагадайте малечі про небезпеку гри з вогнем та сірниками під час літньої спеки.

Якщо ви помітили навіть невелике займання на відкритій території — спробуйте загасити його підручними засобами (землею, водою, гілками). Якщо вогонь занадто сильний – негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101.

Раніше ми писали про марафон у стилі GTA: житомирський розбишака дорогою додому вкрав три різні транспортні засоби (Фото). 

Також ми повідомляли, що на Житомирщині 17-річна дівчина пішла з військовим на побачення й отруїла його на замовлення рф (Фото). 

Back to top button