ДніпроСуспільство

Пішов новий відлік нашої історії: Крістіна Присяжнюк на D1

Співачка Крістіна Присяжнюк доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про зміни в творчому житті.

Вже під час повномасштабного вторгнення вийшла пісня “Я хочу додому”, яка народилася за лічені хвилини, коли ми з сином сиділи в бомбосховищі, і він сказав — “мама, я хочу додому”… Сказати, що це болить — це нічого не сказати. Далі, виплакавшись та зібравши волю в кулак, я почала волонтерить, іноді разом з сином, він збирав іграшки для дітей. Далі були різні благодійні концерти. Ми, музиканти, маємо підтримувати наших українських людей і дарувати надію. Своєю музикою ми маємо підтримувати бадьорий дух нашої нації.

Про пісню “Україно моя”.

Вона також народилася швидко. Я їздила за кордон до подруги, пісню записали в Берліні, ми прийшли до висновку, що хочеться музичного фанку і, я гадаю, судити слухачам, та здається вийшло бадьоро. Я відчуваю, як і кожен українець, що зовсім скоро ми будемо святкувати нашу перемогу. Кліп ми знімали в Івано-Франківську, а кадри у воді — це славетне містечко Калуш.

Про українську творчу спільноту.

Пару днів тому я подумала про те, що невже мало статися таке, щоб почули українську пісню, українську мову. Це дуже болить. Та всі зробили висновки, зрозуміли, де ми помилились, і я сподіваюся — що зараз пішов новий відлік нашої історії, яку ми будемо творити разом. Будемо підіймати нашу культуру, прославляти Україну, і все буде в рази краще, бо в нас неймовірна нація та неймовірно талановиті люди. Сподіваюся, так і буде далі.Back to top button