ДніпроСуспільствоТранспорт

Пілотний проєкт «Укрзалізниці»: через Дніпропетровщину курсуватимуть потяги із сучасними вбиральнями

Пілотний проєкт від «Укрзалізниці». Перевізник хоче оновити вбиральні в потягах та запустив пілотний проєкт у двох потягах. Замість кускового мила у поїздах встановили автоматичні дозатори, замінили сірий туалетний папір та зробили для нього нові тримачі.

Вагони з такими вбиральнями будуть у потягах №75/76 Кривий Ріг — Київ та «Потязі до перемоги», який курсує із Запоріжжя до Львова та назад (№31/32).

Про оновлення розповіли у Telegram–каналі «УЗ», передає Телеканал D1.
Також вбиральні оснастили дозаторами для паперових рушників та забезпечили одноразовими накладками на унітази.

Крім того, будуть доступні гігієнічні набори з одноразовими капцями, вологими й сухими серветками, зубною щіткою і пастою та гребінцем для волосся. Такі набори будуть включені у вартість квитка для вагонів класу «люкс», а інші категорії пасажирів зможуть придбати їх у провідника.

«Ми вирішили, що кожен український пасажир вартий рівня сервісу, який ми пропонуємо для перевезень європейських дипломатів. Тож починаємо поступовий перехід на нові стандарти якісного обслуговування пасажирів у поїздах «Укрзалізниці», – коментує перевізник.

Пасажири цих потягів можуть залишити відгуки щодо оновлених вбиралень, відсканувавши QR–коди в потягах.Back to top button