ВійнаДніпроНадзвичайні події

Піхотинці збили російський гелікоптер Мі-24 на Криворізькому напрямку

Морські піхотинці знищили ворожий гелікоптер Мі–24 з землі в районі Костромки на Херсонщині (Криворізький напрямок). Про це повідомили в ОК «Піадень», передає Телеканал D1.

«Нашою авіацією нанесено 21 удар по ворогу з неба, а морськими піхотинцями знищено ворожий гелікоптер Мі–24 з землі в районі Костромки. При спробі ворога проводити повітряну розвідку, нашими пильними підрозділами виявлено і знищено 2 шпигуни типу “Орлан–10”», — розповіли у командуванні.

ЗСУ влучним вогнем зупинили спроби противника проїхати Каховською дамбою та відплисти баржею з Херсону. Втрати ворога склали 41 окупант, 4 танки, 12 одиниць авто-бронетехніки та зенітно-ракетний комплекс «Бук-М2/3».

Наші ракетно-артилерійські підрозділи вдарили по двох командних пунктах в Херсоні, двох пунктах управління в Нововоскресенському й Дудчанах, складах боєприпасів в П’ятихатках та Херсоні, трьох районах скупчення озброєння, техніки і живої сили в Дудчанах і Новій Каховці, а також радіолокаційній станції «Зоопарк» в Крутому Яру.

За даними командування, окупанти розгорнули ППО в Бериславському районі, аби убезпечити себе від авіаударів ЗСУ.

 Back to top button