Без рубрикиВійнаКанал Д1НовиниСуспільство

Підсумки тижня на D1. 29 жовтня 2022 р.

Протягом тижня рашисти обстрілювали громади Дніпропетровщини.

Телеканал Д1 продовжує серію прямих репортажей з регіонів та зйомку документальних фільмів у населених пунктах, які постраждали від російської агресії. В полі зору наших журналістів й операторів Київщина, Рівненщина Херсонщина, Запорізька область і, звичайно, Харківщина. Вороги не лише нещадно обстрілювали і руйнували Харків,  били й по іншим містам і селам області. 

Мешканці  Петриківки проявили ініціативу прикрасити українські винищувачі характерним Петриківським розписом. Це буде і уособлення національної належності, і своєрідний оберіг для військових, який українці здавна використовували для захисту домівок. 

Контррозвідка Служби безпеки України затримала ще одного російського агента у прифронтових районах нашої області.

На цьому тижні на гарячу лінію телеканалу Д1 звернулися мешканці  будинку №5  вулиці Моніторної, що на житловому масиві Парус у Дніпрі. Вони обурені бездіяльністю керуючої компанії “Жилсервіс-5”, яка дісталась їм від департаменту житлового господарства Дніпровської міськради. У результаті плата за комунальні послуги значно  зросла, а послуги з обслуговування  взагалі не надаються.

Про спорт та погоду.Back to top button