Канал Д1НовиниСуспільство

Підсумки тижня на D1. 26 листопада 2022 р. 15:00

 

https://youtu.be/mBYc4vLYrJY

Ранок у Дніпрі розпочався з двох потужних вибухів. Як повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко станом на зараз відомо про  7 частково зруйнованих приватних будинків. Вибух спричинив пожежу. Попередньо, постраждала жінка. Її витягли з-під завалів та доставили до лікарні. 

Сьогодні пам“ять жертв голодомору вшановували працівники Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру імені Шевченка. 

На цьому тижні ворог продовжував тероризувати Україну. Внаслідок ракетних ударів було порушено роботу енергетичної сфери. 

На Дніпропетровщині запрацювали  Пункти незламності.

Перемогли на Майданах – переможемо у війні. Від самого початку заснування Дня Гідності та Свободи у 2014 році українці відзначають цю дату в умовах війни. Вона змусила нас переосмислювати наше минуле, глибше відчувати й усвідомлювати важливість тих ціннісних орієнтирів, що їх чітко та відкрито задекларували Майдани.

У Придніпровському парку вирубали червонокнижні дерева. Серед них – вільхи. Замовник робіт –  Департамент парків та рекреації Дніпровської міськради.

Нещодавні дощі, які накрили Дніпро з 18 по 20 листопада, перетворили місто на непрохідне і непроїзне болото. По вулицям текла вода, ніби гірські потоки. А подекуди її рівень сягав дверей автівок.

Улюблене колись місце відпочинку мешканців Дніпра та гостей міста центральний парк імені Глоби доживає свої останні дні. Такий висновок зробить кожний, хто завітає до колишнього осередку культури й відпочинку.Back to top button