Канал Д1НовиниСуспільство

Підсумки тижня на D1. 26 листопада 2022 р.

 

Злочини проти людяності не мають терміну давності. Українці у ХХ сторіччі пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим був голод 1932-1933 років – саме його називають геноцидом українського народу, здійсненим російським комуністичним режимом.

На цьому тижні ворог продовжував тероризувати Україну. Внаслідок ракетних ударів було порушено роботу енергетичної сфери.

На Дніпропетровщині запрацювали Пункти незламності.

Перемогли на Майданах – переможемо у війні. Від самого початку заснування Дня Гідності та Свободи у 2014 році українці відзначають цю дату в умовах війни. Вона змусила нас переосмислювати наше минуле, глибше відчувати й усвідомлювати важливість тих ціннісних орієнтирів, що їх чітко та відкрито задекларували Майдани.

У Придніпровському парку вирубали червонокнижні дерева. Серед них – вільхи. Замовник робіт – Департамент парків та рекреації Дніпровської міськради.

Нещодавні дощі, які накрили Дніпро з 18 по 20 листопада, перетворили місто на непрохідне і непроїзне болото. По вулицям текла вода, ніби гірські потоки. А подекуди її рівень сягав дверей автівок.

Улюблене колись місце відпочинку мешканців Дніпра та гостей міста центральний парк імені Глоби доживає свої останні дні. Такий висновок зробить кожний, хто завітає до колишнього осередку культури й відпочинку.Back to top button