Канал Д1НовиниСуспільство

Підсумки тижня на D1. 22 жовтня 2022 р.

 

Ворог продовжує атакувати нашу область. Цілить по житловим будинкам і енергетичній інфраструктурі.

«Укрпошта» відновила роботу відділення у деокупованій Великій Олександрівці.

Минув майже місяць з моменту прильту ворожої ракети у приватний сектор одного з районів Дніпра. Тоді від дій російського агресора загинула родина: двоє дітей, мама та бабуся. Від вибухової хвилі руйнації зазнали також півтора десятки сусідніх будинків. Мер Філатов обіцяв, що всім постраждалим у місті від ворожих атак вдесятеро збільшать грошову допомогу й виплатять по 500 тисяч гривень. Та поки ще ніхто не отримав обіцяних виплат. Люди опинилися наодинці з бідою.

Ми продовжуємо розповідати про життя на деокупованих територіях України. Наступна історія про нескорену Херсонщину і сильних українців.

Резонансною справою стало затримання працівниками Служби Безпеки України очільниці комунального підприємства “Міська ритуальна служба” разом з директорами міських цвинтарів за хабарі, які ті вимагали від вбитих горем дніпрян, які хоронили рідних.

Парк Дружби, розташований на лівому березі нашого міста, улюблене місце прогулянок містян. В ньому збережено природний ландшафт. Однак міська влада Дніпра планує тут розвести чергове будівництво. Військовий стан – тому не перешкода. Спочатку депутати виводять понад 5 гектарів із переліку земельних ділянок, які не підлягають забудові. А потім – відразу передають забудовнику, – для спорудження чергового розважально-спортивного комплексу.

Рік тому ми розповідали про негаразди будинку №4 по вулиці Святослава Хороброго, на якому з’явилися численні тріщини. Тоді фахівці компанії, що його обслуговує, настільки були впевнені, що він ось-ось завалиться, що лишили людей без опалення, газопостачання, і навіть, води.

Про спорт та погоду.Back to top button