Канал Д1НовиниСуспільство

Підсумки тижня на D1. 1 жовтня 2022 р.

Детально про те, яким видався останній тиждень для Дніпропетровщини, скільки ворожих атак ми пережили, про загиблих і постраждалих, руйнування мирних об”єктів, понівечене житло та ліквідацію наслідків обстрілів і ракетних прильотів, повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Перестало битися серце заслуженого майстра спорту Союзу РСР, олімпійського чемпіона XXI Олімпійських ігор, які відбулися в Канадському Монреалі в 1976-му році Юрія Костянтиновича Зайцева. Юрій Костянтинович прожив яскраве життя, в яке умістилися перемоги у чемпіонатах СРСР, Європи та світу, чемпіонство у Кубку СРСР та інших великих турнірах. Його ім’я носять три світові та чотири рекорди СРСР, а звання олімпійського чемпіона не має приставки «екс». Церемонія прощання з Юрієм Костянтиновичем Зайцевим відбудеться 2 жовтня з 10 до 12 години у Дніпровському академічному Театрі драми і комедії. Вічна пам’ять видатному спортсмену!

У Дніпровській Єпархії Православної Церкви України нагородили працівників Дніпровського національного академічного музично-драматичного театру імені Шевченка за жертовність і любов до України.

Місто без околиць проголосила міськрада Дніпра минулого року. І гучно звітувала про видатні успіхи своєї діяльності. На одній з околиць Дніпра – Березанівці побували наші кореспонденти.

Наші кореспонденти побували на місці прильотів і відзняли кадри про наслідки ракетних атак.Back to top button