ДніпроНадзвичайні події

Підприємці крали на продуктах для ЗСУ під час війни: масштабну схему викрили ДБР та Нацполіція Дніпропетровщини

Приватна фірма постачала харчі у понад 45 військових частин. Тільки за півроку війни вона отримала військових підрядів на понад 2 млрд грн. Підприємці крали та перепродавала продукти харчування, що призначалися для Збройних сил України. Організовану групу викрили працівники ДБР спільно із Нацполіцією Дніпропетровщини та департаментом військової контррозвідки СБУ, передає Телеканал D1.

У документах підприємці вказували одну кількість продуктів, а до військових частин надсилали зовсім інші об’єми. Залишок продукції вони перепродавали через мережу посередників.
Під час масштабної спецоперації правоохоронці провели майже 70 обшуків і вилучили  більше 30 000 банок тушкованої продукції, яку ділки планували перепродати, а також майже 4 млн грн в різній валюті.

У ДБР обіцяють, що вилучені продукти будуть передані військовим. Також, аби відшкодувати збитки, правоохоронці вилучили десятки автомобілів на яких перевозили крадені продукти.

Підозрюваним може загрожувати до 8 років ув‘язнення.



Back to top button