Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Під час війни любов не стає менш важливою: Максим Бородін на D1 

Співак Максим Бородін доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про пісню “Як би не ти”.

Головний сенс — як би не ти, я б не вірив в любов. Це пісня про любов, і цим все сказано. Є таке перше враження для митців, що з початком війни треба писати про війну, і це правда, та є ще те, що тримає людей, це любов. Це такий соціальний клей, який допомагає нам перемагати. Любов є і під час миру, і під час війни. І під час війни вона не стає менш важливою. Вона навколо нас, вона, як повітря. Пісню я написав сам, я давно пишу пісні, написав вже не одну сотню. І з’явилася перша тільки строчка, і я вже знав, що вийде та пісня, яку люди полюблять. І зараз ТікТок та YouTube підтверджують мої слова.

Про виступи. 

Будь-який артист без сцени — як метрвороджена людина. І зараз пройде презентація, і я дуже хочу на передок, хлопцям поспівати. Їх хочеться чути про любов, про життя, про все те, що було до того, як вони взяли в руки зброю. 

Про зйомки кліпу.

Ми знімали на одній локації, в приміщенні. Ми через фотографію показали любов. Я в цьому кліпі фотограф, який знімає наших українців і показує наше сьогодення, людей, які тримаються і продовжують бути щасливими, бо у них є любов. 

Про натхнення.

Будь-яка творча особистість спочатку заглядає в себе, а потім пише. Та з плином часу не можна лише в себе заглядати. Надихає весь світ. Він завжди підсовує красиві фрази, правильні слова, красиві ноти. Нічого вигадувати. Просто треба брати і відсікати зайве.

Про творчі плани. 

Якою буде наступна пісня, я знаю. А яка за нею — вже невідомо. Хай це буде загадкою для всіх. Передбачити майбутнє нам не дано. Тобі або пишеться, або не пишеться. Я люблю писати про людей. Про нас. Це може бути і різна любов. Але про людей — це найголовніше.

Побажання українцям. 

Я хочу побажати нам не миру, а перемоги, а потім миру. Щодня не забувати, що війна продовжується. Щоб кожен запитав у себе — що я зробив для перемоги. І слава Україні!Back to top button