ДніпроСуспільство

Піаніста із Дніпропетровщини усунули від викладання в коледжі Лондона через виступ в Маріуполі

Королівський коледж музики Лондона вирішив відсторонити від викладання піаніста Олександра Романовського, який народився на Дніпропетровщині. Все через те, що музикант їздив із виступом в окупований Маріуполь. Про це повідомляє The Times, передає Телеканал D1.

Романовський – український піаніст, лауреат багатьох конкурсів, виступав як соліст із Королівським філармонічним оркестром.

Після захоплення росіянами Маріуполя у травні, піаніст Олександр Романовський разом зі скрипалем Петром Лундстремом зіграли у місті сонату навпроти знищеної будівлі Драматичного театру.

У Королівському коледжі заявили — щодо Романовського буде запроваджений офіційний дисциплінарний процес і до завершення розслідування викладач усунений від виконання службових обов’язків.

Сам піаніст сказав The Times, що вважає свій виступ та візит до Маріуполя «знаком підтримки знедоленого народу на сході України» та вкладом у примирення. Він також додав, що хоче зіграти «по обидва боки конфлікту», якщо буде забезпечена його безпека на «підконтрольних Україні територіях».Back to top button