ДнепрОбщество

Перенесла 8 операцій: стан прес-офіцерки ДСНС, пораненої під час обстрілу Дніпра

У понеділок, 2 травня, прес-офіцерка ДСНС у Дніпропетровській області Євгенія Дудка перенесла вже 8-му операцію. Як почувається зараз вона розповіла в Instagram.

«Дорогі та найкращі люди для мене, особливо які поруч зі мною в цей нелегкий для мене час… Так, ангели лікарі витягнули мене звідти. При такому поранені, це дорога тільки в однин бік. Шана Вам, я цілую руки лікарю кожному. На дзвінки відповідати не можу, в мене два зонди в горлі. Стосовно мого одужання – сьогодні була вже восьма операція. Відповідати на 100 смс «Як ти?» або на 150 смс «Коли додому?» фізично не маю можливості. Всім дякую за допомогу і переживання кожному», — написала Євгенія Дудка.

Нагадаємо, 10 квітня російські ракети вдарили по аеропорту Дніпра. На місце події прибули рятувальники – гасили пожежу та розбирали завали. Однак, ворог завдав повторного удару. Саме тоді постраждала і прес-офіцерка ДСНС у Дніпропетровській області Євгенія Дудка. Дівчина була у важкому стані, але медикам вдалось її врятувати.Back to top button