ДніпроСпорт

Паравеслувальниці з Дніпропетровщини вибороли два «срібла» на Кубку світу

У польському Познані з 15 по 19 червня проходив традиційний Кубок світу з академічного веслування для спортсменів-паралімпійців. Українська збірна здобула 3 срібні медалі та посіла ІІІ місце у загальному командному заліку, повідомили у пресслужбі Національного комітету інваспорту.

У змаганнях взяли участь близько 60 спортсменів із 12 країн світу. Україну на Кубку світу представили 5 спортсменів-паралімпійців із Дніпропетровщини та Волинщини.

Наша Анна Шеремет у перегонах екіпажів класу PR1 W1x впевнено взяла старт і лідирувала перші 1000 м гонки. Проте на фініші поступилася більш досвідченій та титулованій спортсменці з Норвегії та стала срібною призеркою змагань.

Ще одна спортсменка з Дніпропетровщини – Світлана Богуславська – у фіналі стала другою серед жінок у класі PR2 W1x.