ДніпроСуспільство

Особливості роботи ДСНС у воєнний час: Олександр Лимар на D1

Заступник начальника загону з реагування на НС 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Олександр Лимар доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про вплив війни на рятувальників.

Психологічний стан рятувальників на високому рівні. Вони готові до виконання своїх обов’язків і завжди знаходяться в повній оперативній готовності. Я вважаю, що зараз в нашій діяльності змінилося те, що при виконанні роботи ми стали носити бронезахист. Маємо більше берегти свій особовий склад. Страх — це нормально. Кожна людина чогось боїться. При кожному виїзді є свої остороги. Але це наша робота, наша справа, наше покликання. Рятувальник — це спосіб життя. Людина, яка приходить на цю роботу, знає про всі ризики.

Про піротехнічні роботи.

Зараз у піротехнічної групи багато роботи. У всіх, по всій Україні. Кожен день вони на постійних виїздах. Зараз вони ще будуть посилені додатковими піротехнічними розрахунками, тобто, формуваннями нових підрозділів. Робота піротехніків наднебезпечна. Є визначені засоби, якими вони виконують роботу, і відходити від неї не варто.

Про деокуповані території.

Повертатися додому людям можна буде після того, як всю територію передивляться піротехніки. Небезпека може бути в будь-якому місці. Людина має розуміти, на що вона йде, перед тим, як повертатися. Повернення має відбуватися лише тоді, коли офіційна влада про це повідомить.Back to top button