ДніпроСуспільство

Особливості вступу до СНУ ім. В.Даля та деталі роботи навчального закладу у Дніпрі

Відповідальна секретарка Приймальної комісії СНУ імені Володимира Даля Вікторія Гніденко доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про університет імені Володимира Даля.

Нашому університету більше ста років, у 2014 ми перемістилися з Луганська до Сєверодонецьку, а це вже друге переміщення до міста Дніпро. Зараз працюємо на базі ДНУ імені Олеся Гончара, за що ми їм дуже вдячні. Наш університет є науково-дослідним, класичним, і є багато напрямків. Є 8 факультетів та понад 50 спеціальностей. Ми не тільки зберегли спеціальності, а ще й їх розширили.

Про особливості вступу.

Традиційно є три вектори, за якими ми набираємо вступників — після школи, після коледжу та після магістратури. В цьому році відмінили ЗНО, зараз це мультимедійний тест. Його проходять після школи та після коледжу. Загалом правила будуть трансформуватися протягом всієї вступної кампанії.

Про онлайн навчання.

Коли починався карантин, то перехід до онлайну був іншим, важчим. Зараз вже все вдосконалено, жодних проблем не виникає, каналів для зв’язку безліч, то ж у разі потреби можна їх обирати за зручністю.

Про ВПО.

Якщо вони мають довідку, у них з’являються дві пільгові категорії, і як ВПО, і як особа, яка зареєстрована на особливо небезпечній території.

По всім питанням щодо вступу можна звертатися за наступними контактами:

Телефон: +38(099)640-02-86 (Telegram, Viber, WhatsApp)

Facebook: https://www.facebook.com/snu.vstup

Telegram-канал: https://t.me/pk_snu_edu

E-mail: vstup@snu.edu.uaBack to top button