ДніпроСуспільство

Організатори Євробачення-2023 підтвердили, що конкурс не відбудеться в Україні

23 червня Європейська спілка телебачення і радіомовлення (EBU) підтвердила своє рішення не проводити наступне «Євробачення» в Україні через війну. Відповідну заяву організатори оприлюднили на офіційному сайті, передає Телеканал D1.

«EBU повністю розуміє розчарування суспільства, спричинене рішенням організаторів щодо відмови Україні у проведенні конкурсу. На першому місці для EBU було і є виконання умов, які забезпечують безпеку для всіх, хто працює та бере участь у заході», — заявили організатори.

Організатори додали, що для роботи на конкурсі Євробачення акредитовується не менш ніж 10 000 осіб, включаючи знімальну групу, співробітників, журналістів тощо. Очікується, що на захід приїде ще 30 тисяч фанів із усього світу. А Їхня безпека – головна турбота.

Крім того, у правилах пісенного конкурсу «Євробачення» зазначено, що захід може бути перенесений у форс-мажорних ситуаціях, наприклад, таких як військові дії, що робить проведення конкурсу в Україні наступного року неможливим.Back to top button