ДнепрОбщество

Олег Зайченко: «В екстремальних умовах у людини має бути мета»

Віце-президент федерації легкої атлетики Дніпропетровської області Олег Зайченко доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про життя федерації легкої атлетики Дніпропетровщини у воєнні часи.

Федерації не може бути осторонь. Чим можемо, допомагаємо. Віддали свої членські внески на бронежилети для наших хлопців, які наразі в армії. Крім цього, наші тренери та спортсмени займаються волонтерською діяльністю. Війна зламала наше спокійне життя. У кожного були перспективи, всі готувалися до змагань. Та спортивне життя у світі продовжується. Тож, також намагаємося не втрачати форму. ФЛАУ піклується про наших спортсменів.

Про ставлення до російських та білоруських спортсменів.

Ми одні з перших, світова Асоціація легкоатлетичних федерацій, прийняли рішення дискваліфікувати спортсменів росії та білорусі. Це правильне рішення. Всі вони мають піти туди, за кораблем.

Про спортсменів-захисників.

У нас в теробороні президент федерації легкої атлетики України. Взагалі, багато тренерів та спортсменів стали в оборону нашої держави.

Про мотивацію.

У наших спортсменів з’явилася установка — не просто виграти, а обов’язково виграти. Показати Україну. Сильну, ту, що не здається. Ми готові показувати результати.

Повну версію дивіться тут.Back to top button