ВійнаДніпроНадзвичайні події

Окупанти провели підготовку до нової ракетної атаки по Україні

росіяни готови вчинити нову ракетну атаку. Уперше за декілька діб ворог вивів у Чорне море ракетоносій. Про це повідомила в етері телемарафону речниця пресцентру сил оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк, передає Телеканал D1.

«Найперше спостереження – те, що в Чорному морі вперше за тривалий час зʼявився, декілька діб не було, ракетоносій на чергування. Це надводний ракетоносій, що містить вісім ракет на своєму борту. Це говорить про те, що пцідготовка йшла», – повідомила Гуменюк.

У пунктах базування також знаходяться ракетоносії, які споряджені і можуть бути задіяні протягом декількох годин. Гуменюк закликала дотримуватися правил повітряної тривоги.

«Тяжіння ворога до своїх скреп і традицій може бути критичним. Цілком ймовірно, що початок тижня може бути ознаменований такою атакою», – наголосила речниця.

Нагадаємо, росіяни вчинили попередню масовану ракетну атака на Україну 23 листопада. У вчорашньому зверненні президент Володимир Зеленський наголосив, що цей тиждень може бути не легшим від попереднього і закликав українців не нехтувати сигналами повітряної тривоги.Back to top button