ВійнаДніпроНадзвичайні події

Окупанти знизили інтенсивність обстрілів на Криворізькому напрямку

Окупанти знизили інтенсивність обстрілів на Криворізькому та Миколаївському напрямках. Ймовірно, це це пов’язано зі знищенням ЗСУ складів ворожих боєприпасів.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, передає Телеканал D1.

Громов зазначив, що Росія змушена змінити порядок постачання боєприпасів та пального. Вони збираються розміщувати склади не ближче 100–150 км від лінії фронту. Не виключено, що вони будуть облаштовувати склади в обʼєктах цивільної інфраструктури. Однак HIMARS дозволяє прицільно знищувати саме військові обʼєкти.

«За тиждень ми відбили атаки ворога. Жодного метра української землі не втрачено. Однак противник продовжує завдавати ракетних ударів. Протягом тижня майже 30% ракетних ударів було завдано по обʼєктах цивільної інфраструктури, що свідчить про спрямованість дій російського керівництва щодо геноциду українського народу», – зазначив Громов.

Водночас він наголосив, що росіяни майже в 1,5 рази наростили активність авіаударів по Україні порівняно з минулим тижнем.Back to top button