ДніпроСуспільство

Офіційне волонтерство, благодійний аукціон та російський хейт: Влад Нікітюк на D1

Актор театру і кіно Влад Нікітюк доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про благодійний аукціон українських акторів.

Благодійний аукціон українських акторів продовжує свою роботу. Чому він такий класний? Тому, що десь 75 відсотків українських акторів до нього долучилися, всі вони підписали наш головний лот — прапор України. Все це має бути цікаво і свій лот кожен точно знайде.

Про власний лот.

Ми знімали фільм «Правила бою» і я для нього тренувався у боксерських рукавичках. І ці рукавички є лотом. Я вважаю, що цей лот підійде для кожного, хто давно хотів займатися боксом і просто привести себе в форму. На лоті також є мій автограф зі слоганом нашого кіно «Твій дух — твоя зброя».

Про лоти колег.

Мені запам’ятався марки «Руський корабель всьо», ми надали, що самі будемо за нього битися. Є чудові прикраси, є сукні. І ще буде багато цікавих лотів, та поки це таємниця.

Про учасників аукціону.

Люди є. Інстаграм це така потужна інформаційна платформа,яка швидко рознесла інформацію. Тож є діалоги, є підняття ставок. Бувають і боти, але наші модератори все перевіряють.

Про волонтерську діяльність.

Я вже офіційно волонтер. Зараз ми переганяємо автівки для наших ЗСУ. Є ГО «Спілка підприємців теле- та кіно», і вона займається усім. В збором коштів на амуніцію, і гуманітарною допомогою, і автівками. Я безпосередньо працюю з нею, тобто, займаюся також усіма напрямками.

Про творчі плани.

Зараз творчих планів немає. Найближчим часом про них не можна нічого сказати. Є ідея написати сценарій, але поки все ще на рівні ідеї. Побачимо, як воно буде.

Про російський хейт.

Я зтикався з хейтом. На початку війни в мене була позиція — донести до них правду. Та все марно. Зараз я просто їм не відповідаю, тож і вони не пишуть.

Про Україну після перемоги.

Я бачу нас як дитину, яка робить перші кроки. Кроки відновлення, підтримання, кроки, щоб не віддати країну в руки бандитів та корупціонерів. І ці кроки будуть змінювати нашу країну на краще.Back to top button