Офісники з Дніпра намагалися “нагріти” білорусів, але ті врятувалися за допомогою “мовної перевірки” (Фото)
Співробітники офісів Дніпра нібито намагалися “нагріти руки” на білорусах. Але ті виявилися пильними і влаштували їм “мовну перевірку”, яку дніпряни не пройшли.
Таку інформацію поширюють у соцмережі Threads, повідомляє Телеканал D1.
Як ідеться у дописі в Threads громадянину чи громадянці Білорусі нібито зателефонували зі “Служби безпеки Беларусбанку”. Людина привіталася у відповідь і поцікавилася, чи можливо продовжити розмову білоруською.
На що “дніпровські офісники”, вочевидь, забувшись, заявили, що ні – тільки українською.
Опісля білорус (чи білоруска) запитала, як там живеться у Дніпрі.
“Та непогано, дякую”, – поділилися “офісники” і, мабуть, поклали слухавку.
Безперечно, немає жодного підтвердження, що ця розмова взагалі велася в реальності. Але звучить і сумно, і водночас кумедно, адже у Дніпрі справді все “непогано”. А якщо без російських обстрілів – то взагалі чудово.
Фото
У коментарях до допису українці здебільшого засмутилися через цю подію.
А пані на ім’я Юлія написала:
“Це була перевірка, ви її пройшли”.
Раніше ми писали, що у Дніпрі допомогли літньому подружжю, яке втратило всі документи через ворожий дрон (Фото).
