Канал Д1СуспільствоЧас блогера

Обстріли, людські жертви та ризики прильоту: розклад від Сейраш на D1

Шаманка Сейраш доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про застереження до кінця лютого.

До середини лютого знову буде масований обстріл, це стосуватися буде і енергоструктури, але можливий і теракт. Мені снилася палаюча багатоповерхівка. Це не зовсім моя специфіка, щоб вказати область, але з того, що продивлялися на інших канал, це стосуватися буде більше сходу країни. Зараз тактика гасити по житловим будинкам — це тактика герасимова. До кінця лютого загострення на Донеччині, Луганщині, у Куп’янську і частково на Запоріжжі. Не випадало, щоб були серйозні просування, але загострення фігурують.

Про Курахове.

Все, що стосується прикордонних населених пунктів, буде гаряче. Тому, всім, хто поблизу фронту, варто виїхати, бо обстрілів у лютому буде більше.

Про Дніпропетровщину.

Нажаль, при масованому обстрілі, якесь влучання по Дніпру буде. Можливі людські жертви серед мирного населення. Є ризик прильоту до кінця лютого у Дніпрі. Орієнтовно це середина лютого. Нікополь та Марганець: поки там ситуація суттєво не змінюється. Видихнути ці міста зможуть десь навесні. Кривий Ріг — скоріш за все він має потенціал перехопити велику кількість ворожих ракет. Випадає збивання чогось. Позитивно. Кам’янське — нічого супер лихого не випало. Єдине, там щось пов’язане з дорогами чи переміщеннями, це, скоріше, про пересування ресурсів, ніж про щось войовниче. Новомосковськ — чомусь випадає та сама загроза життів людей, як у Дніпрі. Майте це на увазі. Синельникове — якійсь дійства загрозливого формату біля води. Треба жителям звернути на це увагу.

Побажання колегам та українцям.

Я дуже хочу побажати українцям витримки. Щоб ми трималися і трималися в здоровому глузді. Колегам — хочу побажати сили.Back to top button