Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 8 листопада 2022. 12:00.

 

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 258 доба.

За минулу добу Збройні Сили України ліквідували ще 710 осіб особового складу окупантів, 15 танків і 24 бойових броньованих машини.

Сьогодні Укренерго застосовує стабілізаційні відключення електроенергії. За повідомленням від ДТЕК, зранку на Дніпропетровщині триває енергетична тривога.

В одній з найбільших зелених зон Дніпра, у Придніпровському сосновому лісі, по варварськи знищили більше сорока дерев вІльхи, які вважаються видом що зникають для нашої області.

Впорядковане й охайне. Таким має бути Кам”янське за будь-якої пори року. Благоустрій і санітарний стан міста перевірили під час робочого об’їзду. Результати роботи комунальних служб інспектували на центральних вулицях, у спальних районах, а також – стан проїжджих частин, зазирнули в двори, а також до парків і скверів.

Мешканці Петропавлівської громади з перших днів війни організувалися задля допомоги тим, хто захищає нашу країну від рашистської агресії. Закрутки, тушкованка, сухі борщі – ці технології освоїли досконало. А нині долучилися і до виготовлення свічок.

Колекція рідкісних та зникаючих видів рослин степових екосистем України Криворізького ботанічного саду Національної Академії Наук України за рішенням уряду набула статусу Національного надбання.

Про спорт та погоду.Back to top button