Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 8 грудня 2022. 15:00.

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 288 доба. 13 годин повітряної тривоги через загрозу обстрілів. Росіяни 7 разів атакували район з «Градів» та важкої артилерії. Тримали під прицілом три громади – Червоногригорівську, Нікопольську та Марганецьку. У мирні міста та села прилетіли понад 70 смертоносних снарядів. Минулося без загиблих та поранених. Представники ДСНС продовжують обстеження територій – з’ясовують деталі обстрілів.

За минулу добу Збройні Сили України ліквідували ще 340 чоловік особового складу окупантів, два танки та дві бойові броньовані машини. Загальні ж бойові втрати противника з 24 лютого по 8 грудня орієнтовно склали особового складу близько 93 тисяч осіб.

Внаслідок повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну, загинули 433 дитини. Через бомбардування та обстріли українських міст, ще 855 дітей отримали поранення різного ступеня важкості.

І до інших тем. Підключитися до національного роумінгу, скористатися SMS-повідомленнями, завантажити офлайн-месенджери та полегшені версії застосунків. Це дозволить у скрутній ситуації залишатися на зв’язку з близькими та викликати екстрені служби.Back to top button