Новини

Новини на D1. 8 березня 2023. 15:00.

Сьогодні Міжнародний жіночий день, відзначати його вирішили в ООН у 1975 році. Можна по-різному ставитися до цієї дати. Більшість сприймають цей день як свято весни і жіночності. Українські жінки вкотре довели: вони незламні, бо з перших днів вторгнення рф  пішли на фронт боронити від ворога рідну державу. Жінки -снайпери, зв”язківці, медики. Без вас не було б незламної волі до перемоги і мужнього спротиву народу. дякуємо всім, хто зараз на фронті, у військових госпіталях. Хто воює і рятує.  Зі святом весни українських жінок вітають наші захисники.

 

Майже 9 годин повітряної тривоги через загрозу артобстрілу в Нікопольському районі. Нiч на Днiпропетровщинi минула без обстрiлiв. А вже після шостої ранку ворог накрив вогнем Марганецьку громаду.  Росiйська армiя вдарила з важкої артилерії. Попередньо – без постраждалих.  Зазначив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак. 

 

Минув рік від дня, коли металевим парканом обнесли парк Дружби, що знаходиться в кінці проспекту Слобожанського нашого міста  та є найбільшою зеленою зоною Лівобережжя Дніпра. Нагадаємо, на цьому місці збираються звести  багатофункціональний спортивно-видовищний центр. Місцеві мешканці категорично проти цього. Несподівано огорожу навколо парку знесли, проігнорувавши думку мешканців.

 

 Back to top button