Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 7 листопада 2022. 15:00.

 

Повномаштабне воєнне вторгнення росії в Україну, 257 доба. Уночі росіяни обстріляли Нікопольський район.

За минулу добу Збройні сили України ліквідували ще 530 російських окупантів. Також знищено 19 бойових броньованих машин, 6 танків та 7 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня.

Нестача укриттів у Дніпрі та незадовільний стан тих, що є — одна з головних проблем міста у теперішній, воєнний час. Чи допоможе в її вирішенні поява на вулицях бетонних споруд, які міська влада називає мобільними укриттями?

Жителі Дніпропетровщини повинні і надалі ощадливо використовувати електроенергію. Дотримуйтеся режиму економії у години пікового навантаження. Найперше, не вмикати потужні електроприлади з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Полишене чи зруйноване житло: як бути з платою за комунальні послуги. Якщо ви відсутні вдома більше 30 днів і ваша оселя не має приборів обліку, потрібно надати документальні підтвердження, і таким чином вас буде звільнено від сплати за низку комунальних послуг.

У Дніпрі адвокат та кримінальний авторитет створили злочинну групу, яка “кошмарила” легальний бізнес та займалася рейдерськими захопленнями агропідприємств Дніпропетровської області.

Заклади охорони здоров’я Кам’янського забезпечують автономними джерелами електропостачання. Питання безперебійного енергозабезпечення міських лікарень – на особистому контролі місцевої влади.

Про спорт та погоду.Back to top button