Новини

Новини на D1. 7 березня 2023. 15:00.

Без обстрілів і без надзвичайних ситуацій – так минула ніч в Дніпропетровській області.  Дякую усім, хто тримає на собі Україну!

Цивільні громадяни мають повернути вогнепальну зброю та боєприпаси до неї протягом 10 днів. Такі терміни  озвучив на традиційній нараді з правоохоронцями голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак. 

На Дніпропетровщині зустріли штурмову роту, яка повернулась після виконання бойових завдань у Бахмуті. Захисників зібрали на урочисте шикування. Бійцям щиро подякували, вручили їм державні й обласні нагороди. 

Мешканці Придніпровська вийшли на  мітинг під стіни  Лівобережної окружної прокуратури Дніпра. Люди обурені тим, що  за незаконну вирубку дерев у Придніпровському лісі, яка сталася минулоріч у листопаді й набула широкого розголосу, винних не покарано. 

Незважаючи на постійні запевнення мерія Дніпра про начебто боротьбу з кіосками, яку вона веде у місті, нові МАФи регулярно з’являються на вулицях мегаполісу. Зараз чергові МАФи, під приводом встановлення зупинки громадського транспорта, монтують на однієї з центральних вулиць – вулиці Степана Бандери – поруч з центральним входом до ринку.

 Back to top button