Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 5 вересня 2022. 10:00.

Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 194 доба. Вночі російські окупаційні війська двічі обстріляли зі ствольної артилерії Нікопольський район. Пошкоджено 9 інфраструктурних об”єктів. Люди під час обстрілів не постраждали. В інших районах Дніпропетровщини ніч минула спокійно. Радіаційний фон в регіоні залишається в межах норми. Всі кордони Дніпропетровщини – під надійним захистом та повним контролем Збройних сил України, повідомили в обласній військовій адміністрації.

Ми повернемо свободу Криму й обовʼязково зробимо півострів одним із найкомфортніших місць у Європі – сказав у зверненні за підсумками доби Президент України Володимир Зеленський.

Оперативна ситуації щодо російського воєнного вторгнення від Генерального штабу Збройних Сил України.

Укрзалізниця започаткувала проєкт “Потяг до перемоги”. Це оновлений поїзд, у складі якого курсують вагони, розписані українськими митцями. Малюнки, присвячені тимчасово окупованим територіям України та подвигам людей, які чинять опір окупантам. Такий патріотичний поїзд побачать і мешканці Дніпропетровщини. Відтепер “Потяг до перемоги” стає на новий маршрут і курсує сполученням Запоріжжя-Львів.Back to top button