Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 4 листопада 2022. 12:00.

 

Протягом ночі військові з повітряного командування «Схід» знищили у Нікопольському районі 8 ворожих дронів-камікадзе “Шахід-136”. Також обстріляли «Градами» та важкою артилерією 4 громади – Нікопольську, Мирівську, Червоногригорівську та Марганецьку.

Україна святкує День залізничника.

Минулої доби російські окупанти втратили у війні РФ проти України ще 840 своїх військових. Загалом від 24 лютого в Україні знищили 74 тисячі 840 російських військових.

Цей будинок знаходиться у Дніпрі, на житловому масиві Покровський. Жити в ньому мешканцям доводиться серед сморіду та безладу.

В Україні готують до публікації збірник зі спогадами очевидців Голодомору 1932-1933 років, доповнений новітніми свідченнями про геноцид українців у 2022 році.

3а чотири дні листопада піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій знищили 22 боєприпаси. Вибухонебезпечні предмети знайшли на територіях Апостолівської та Широківської громад Криворізького району, Любимівської громади Дніпровського району, а також Нікопольської громади.

У медзакладах Дніпропетровщини є в наявності понад 650 тисяч доз різних вакцин від коронавірусу та для імунізації за календарем щеплень. Вакцинуватися можна безкоштовно.

Про спорт та погоду.Back to top button