Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 31 жовтня 2022. 15:00.

Сьогодні з сьомої ранку російські окупанти здійснили кілька хвиль ракетних атак по об’єктах критичної інфраструктури України.

За минулу добу Збройні Сили України, ліквідували ще 620 окупантів, 14 танків та понад три десятки бойових броньованих машин. Загальні ж бойові втрати противника з 24 лютого по 31 жовтня орієнтовно склали:
Особового складу 71 тисяча 820 осіб,

За офіційними даними – з міркувань безпеки Тролейбуси №6 будуть рухатись від площі Соборної до провулку Добровольців – Набережної Перемоги. Також тимчасово зупинено рух автобусних маршрутів №18 та 134.

Укрзалізниця повідомляє про затримку поїздів внаслідок терористичних обстрілів . Отже. затримуються поїзди №732 Київ — Дніпро та поїзд №712 Київ — Краматорськ. Наразі із затримкою більше, ніж на 30 хвилин, рухається поїзд №81 Київ — Ужгород.

Комунальне підприємство “Міська інфраструктура” Дніпровської міської ради ще у травні провело тендер на прибирання опалого листя, навантаження, вивезення та утилізацію утворених відходів. Ціна питання – майже три мільйони гривень. За ці кошти переможець, а ним визначено ТОВАРИСТВО “БЛАГОУСТРІЙ 2018”, зобов’язався до 15 грудня прибрати та підготувати до зими чотири міських парки, один сквер та одну алею. Підготовка специфічна: кожне хвойне дерево комунальники зобов”язалися підв”язати, аби сніг не потрощив гілля. Більш детально – у сюжеті моєї колеги, журналістки Ольги Ховрич.

У рамках 10-го туру Української Прем’єр ліги команда СК Дніпро-1 перемогла одеський Чорноморець з рахунком 1:0. Голом у ворота одеситів у середині першого тайму відзначився Олександр Піхальонок. Нині дніпряни очолюють турнірну таблицю українського чеипіонату, маючи в активі 25 залікових балів.Back to top button