Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 3 жовтня 2022. 15:00.

222 доба повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну. Про ракетні прильоти, обстріли Дніпропетровщини та ліквідацію їх наслідків розповів підполковник служби цивільного захисту ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Сергій Ковтонюк.

Пріоритетом міської влади Дніпра стануть внутрішньоквартальні дороги та благоустрій дворів, заявляв з блакитних екранів у 2020 році мер Філатов. Та чомусь за три роки до титульного листа з їхнього ремонту не потрапила жодна зона на житловому масиві Мануйлівський, що розташований в Амур-Нижньодніпровському районі міста.

Мера Апостолово Андрія ОСУ рішенням суду відправлено під арешт на 60 діб, як і чотирьох поплічників, серед яких працівники міськради та дружина Наталя. Андрій Оса підозрюється в розкраданні бюджетних коштів в особливо крупних розмірах.

На Дніпропетровщині у День територіальної оборони України вшанували пам’ять загиблих бійців та подякували тим, хто нині у строю.

50 років роботи на сцені Дніпровського театру драми та комедії та сімдесяти п’яти річний ювілей святкує провідний майстер сцени Олександр Мішин.

У Дніпропетровській області мешкає понад 380 тисяч людей похилого віку. Серед них 59 довгожителів. Це 50 жінок та 9 чоловіків, які відзначили своє 100-річчя. Для людей такого поважного віку передбачені щомісячні стипендії.

Українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок стали переможницями турніру WTA у Таллінні у парному розряді.

 Back to top button