Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 3 жовтня 2022. 10:00.

Ранок розпочався з ракетної атаки на область. Росіяни ударили по Дніпровському району. На місці прильоту працюють усі служби.

Усю ніч ворог тероризував Нікопольський та Криворізький райони. Ударили по трьох громадах – Нікопольській, Марганецькій та Мирівській. Обійшлося без загиблих та поранених. У Криворізькому районі під удар потрапила Зеленодольська громада. Люди не постраждали, повідомили в обласній військовій адміністрації.

Пріоритетом міської влади Дніпра стануть внутрішньоквартальні дороги та благоустрій дворів, заявляв з блакитних екранів у 2020 році мер Філатов. Та чомусь за три роки до титульного листа з їхнього ремонту не потрапила жодна зона на житловому масиві Мануйлівський, що розташований в Амур-Нижньодніпровському районі міста.

На Дніпропетровщині у День територіальної оборони України вшанували пам’ять загиблих бійців та подякували тим, хто нині у строю.

Кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні давно вимірюється мільйонами. Як отримати допомогу від держави, що треба для відшкодування збитків — говорили у рамках прес-клубу, який відбувся у Центрі журналістської солідарності Національної спілки журналістів України.

50 років роботи на сцені Дніпровського театру драми та комедії та сімдесяти п’яти річний ювілей життя святкує провідний майстер сцени Олександр Мішин.

Українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок стали переможницями турніру WTA у Таллінні у парному розряді.Back to top button