Канал Д1НовиниСуспільство

Новини на D1. 28 жовтня 2022. 15:00.

Нагадаємо вам про те, що необхідно перевести годинники. Перехід на зимовий час відбудеться в ніч з суботи на неділю, тобто, з 29 на 30 жовтня. Стрілки годинника ми переводимо на 1 годину назад.

Укрпошта презентувала новий конверт з поштовою маркою “Весна настане знов”, що символізує те, що в Україну обов”язково прийде мир. Дизайн нового конверту для Укрпошти розробив Андрій Сагач. Придбати символічний конверт можна буде як у поштовому відділенні, так і онлайн.

У Кам’янському, в бібліотеці імені Шевченка відкрилася виставка-продаж картин. Авторка унікальних картин Наталії Левченко вишиває не звичними для нас нитками, а стрічками. То ж зображені на картинах образи виглядають особливо яскраво і органічно. Представлені роботи можна придбати у свою домашню колекцію, 20 відсотків виручених коштів піде на потреби ЗСУ.

Також свій матч в рамках 5-го туру Ліги Конференцій зіграла команда СК Дніпро-1 проти кіпрського Аполлона. Дніпряни перемогли з мінімальним рахунком – 1:0. Гол у ворота кіпріотів, дальнім пострілом забив Олександр Піхальонок. Нині спортклубівці займають друге місце у своїй групі, маючи в своєму активі 10 залікових пунктів.Back to top button